Zabiegi laserowe – laser Q-switch

Chcąc ukryć piegi, blizny, czy tatuaże na swojej skórze – niezależnie od miejsca na ciele człowieka, w którym się znajdują – wiele osób stosuje w tym celu różnego rodzaju zabiegi kosmetyczne. Najczęściej jednak efekty uzyskiwane dzięki nim są nie tylko bardzo kosztowne, ale też krótkotrwałe, ponieważ w większości przypadków jedynie maskują poszczególne defekty skórne.
Laser Q-Switch jest natomiast urządzeniem, które znacznie zwiększa szansę na efektywne pozbycie się niechcianego tatuażu. Z tego powodu coraz chętniej sięgają po niego kolejne gabinety kosmetyczne.
Należy jednak dodać, że wspomniane usunięcie jest zależne od sposobu wykonania tatuażu i głębokości, na jakiej został wprowadzony barwnik. W związku z tym w pewnych przypadkach całkowite usunięcie tatuażu niestety nie będzie możliwe.

Urządzenie generujące bezpieczne dla zdrowia impulsy świetlne

Laser ND YAG Q-Switch umożliwia skuteczne pozbywanie się wspomnianych na wstępie piegów, blizn, czy tatuaży za sprawą generowanych przez siebie ultrakrótkich wiązek światła, które są w stanie dotrzeć w głąb skóry. Takie działanie opisywanego urządzenia sprawia, że w czasie jego działania nie dochodzi do uszkodzenia naskórka, zaś okres rekonwalescencji przebiega zdecydowanie krócej niż w przypadku tej, którą musi przejść osoba poddająca się zabiegowi chirurgicznemu. Fakt ten sprawia, że laser Q-Switch znajduje dla siebie kolejnych zwolenników.

Możliwość głębokiego wniknięcia w tkankę skórną dzięki laserowi Q-Switch

Zaawansowany technologicznie produkt Q-Switch wykorzystuje różnego rodzaju końcówki, pozwalające dotrzeć wytwarzanym przy jego użyciu impulsom świetlnym na odpowiednią głębokość tkanki, wynoszącą najczęściej od jednego do ośmiu milimetrów. Jego obsługa nie jest zbyt skomplikowana i poradzą sobie z nią bez problemu doświadczeni pracownicy gabinetów kosmetycznych, którym zależy na zapewnieniu osobom korzystającym z ich usług dostępu do najnowocześniejszych i wysoce skutecznych urządzeń – takich, jak laser ND YAG Q-Switch.

Niemal 100-procentowa skuteczność w usuwaniu piegów, blizn czy makijażu permanentnego

Kolejne zabiegi przeprowadzane z użyciem lasera Q-Switch przebiegają po sobie w odstępie kilku dni lub tygodni – zależnie od tego, jak na efekty z nimi związane będzie reagować ciało pacjenta. Najważniejszy jest przy tym jednak fakt, iż nakierowywane na wybrane miejsca na ciele człowieka, impulsy świetlne nie narażają go na odczuwanie dużego bólu i niemalże w 100% przypadków niosą za sobą możliwość całkowitego wyeliminowania poszczególnych problemów. Tylko u nielicznych osób laser ND YAG Q-Switch przynosi nie kompletną, lecz wyraźną poprawę stanu skóry, co też jednak jest jak najbardziej pozytywnym skutkiem.